Web-Розробка

Web-розробка

Комплексний підхід до планування та створення сайтів, у тому числі, спрямованих на прямі продажі, зв’язок з цільовою аудиторією і залучення нового клієнтопотоку

Розробка інтернет-проектів

Просування і популяризація послуг і товарів компанії в інтернеті неможливі без корпоративного сайту. Завдання команди СМТ полягає в тому, щоб сформувати у вашого клієнта виключно позитивні враження. Експерти з успіхом справляються з проектами будь-яких масштабів – від невеликого сайту-візитки до сучасного інтернет-магазину. До уваги приймається поведінкова характеристика аудиторії і ваші побажання. Персоналізований підхід до грамотного дизайну вашого проекту.

Лендінг

Завдання такого промо-сайту полягає в тому, щоб відвідувач зробив заздалегідь заплановану дію: залишив контакт, придбав товар, перейшов за посиланням, зв'язався з консультантом тощо.

Сайт-візитка

Місце, на якому Ваші клієнті дізнаються про Вашу компанію та зможуть виконувати всі необхідні дії. Перш за все, демонструє основну текстову та графічну інформацію, знайомить клієнта з брендом та використовується як канал зв'язку.

Корпоративний сайт

Створюється згідно фірмового стилю компанії і є ефективним комунікатором, який дає можливість систематизувати процеси обміну даними та інформацією між співробітниками.

Інтернет магазин

Ефективне і швидке підвищення обсягу продажів, яке не вимагає значних матеріальних або часових вкладень: ергономічна адміністративна панель, адаптація до внутрішньої системи CRM і гнучкі налаштування.

Технічне обслуговування

Стабільна та безперебійна робота ресурсу, своєчасне оновлення основних функціональних елементів, захист від вірусів і збоїв – регулярний моніторинг інтернет-сайтів є обов'язковим процесом його життєзабезпечення.

Інформаційне обслуговування

Забезпечення функціонування всіх інтерактивних елементів – форумів, питання-відповідь, публікацій, а також актуалізація бази даних – дозволяє ресурсу стати більш привабливим і цікавим і для відвідувачів, і для роботів пошукових систем.

Отримайте гарантований результат!