Web-Розробка

Web-розробка

Комплексний підхід до планування та створення сайтів, у тому числі, спрямованих на прямі продажі, зв’язок з цільовою аудиторією і залучення нового клієнтопотоку

Розробка інтернет-проектів

Просування і популяризація послуг і товарів компанії в інтернеті неможливі без корпоративного сайту. Завдання команди СМТ полягає в тому, щоб сформувати у вашого клієнта виключно позитивні враження. Експерти з успіхом справляються з проектами будь-яких масштабів – від невеликого сайту-візитки до сучасного інтернет-магазину. До уваги приймається поведінкова характеристика аудиторії і ваші побажання. Персоналізований підхід до грамотного дизайну вашого проекту.

Лендінг

Завдання такого промо-сайту полягає в тому, щоб відвідувач зробив заздалегідь заплановану дію: залишив контакт, придбав товар, перейшов за посиланням, зв'язався з консультантом тощо.

Сайт-візитка

Натисніть кнопку редагування, щоб змінити цей текст. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Корпоративний сайт

Створюється згідно фірмового стилю компанії і є ефективним комунікатором, який дає можливість систематизувати процеси обміну даними та інформацією між співробітниками.

Інтернет магазин

Ефективне і швидке підвищення обсягу продажів, яке не вимагає значних матеріальних або часових вкладень: ергономічна адміністративна панель, адаптація до внутрішньої системи CRM і гнучкі налаштування.

Технічне обслуговування

Стабільна та безперебійна робота ресурсу, своєчасне оновлення основних функціональних елементів, захист від вірусів і збоїв – регулярний моніторинг інтернет-сайтів є обов'язковим процесом його життєзабезпечення.

Інформаційне обслуговування

Забезпечення функціонування всіх інтерактивних елементів – форумів, питання-відповідь, публікацій, а також актуалізація бази даних – дозволяє ресурсу стати більш привабливим і цікавим і для відвідувачів, і для роботів пошукових систем.

Декілька наших робіт

Reinventing the Role of Medical Affairs

Reinventing the Role of Medical Affairs

When you need your company to have a new website or if you venture on updating your old webpage with…

Отримайте гарантований результат!