Інформаційна система електронного голосування

Інформаційна система електронного голосування

Автоматизована система голосування призначена для установки в залах засідань територіальних громад, обласних адміністрацій, та інших урядових установ. 

Автоматизація і облік роботи органів місцевого самоврядування, в тому числі автоматизації проведення голосування в режимі реального часу, обліку присутніх, порядку денного, персоналізована фотофіксації голосування, формування електронних звітів результатів голосування нормативних та інших актів ради, а також надання персоналізованого зручного доступу до цієї інформації всім учасникам роботи громади.

РЕЄСТРАЦІЯ

Проведення реєстрації присутніх на початку та у процесі засідання. Управління реєстрацією може здійснювати голова зі свого персонального планшетного комп’ютера або секретар з адміністративного інтерфейсу системи

ГОЛОСУВАННЯ

Швидке та зручне голосування з мобільних планшетних комп’ютерів. Управління процесом голосування здійснюється з планшетного пристрою голови ради. Попередні налаштування здійснюються секретарем або іншою відповідальною особою через окремий графічний інтерфейс.

ПРОТОКОЛЮВАННЯ

Ця функція дозволяє секретарю керувати засіданням та фіксувати всі дії одразу в системі “Громада”, а не в паперовому журналі (як це є зараз, без використання інформаційної системи). Ця функція дозволяє автоматизувати та спростити роботу секретаря. Графічний інтерфейс є зручним для сприйняття різною віковою категорією.

ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ

Зараз всі проекти та рішення готуються в електронному вигляді та заздалегідь публікуються на веб-сайті громади. Модуль системи “Проекти та рішення” дозволяє додавати електронні файли в систему, закріплювати їх за питаннями порядку денного та відображати на персональних планшетних комп’ютерах депутатів, а також автоматично завантажувати ці файли на веб-сайт громади.

ФОТОФІКСАЦІЯ

Процес голосування фіксується камерами на мобільних пристроях депутатів. Фото, зроблені в момент натискання на кнопку, зберігаються на сервері системи.

РЕЗУЛЬТАТИ

Результати роботи сесії зберігаються на сервері територіальної громади. Це дає можливість кожному депутату переглядати результати роботи на своєму планшеті не тільки з поточної сесії, а й попередніх.

ІНФОРМАЦІЙНЕ ТАБЛО

Інформаційне табло – це окремий програмно-технічний модуль, який приєднується до телевізора з великим екраном або проектора. На екрані відображається інформація з питання, за яке триває голосування, таймер голосування/реєстрації та результати

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Економія ресурсів: паперу та обладнання для друку документів, необхідних для проведення сесії – Економія простору: зникає необхідність облаштовувати спеціальне робоче місце для депутата. Все потрібне депутату для роботи вже є у планшетному комп’ютері. – Економія часу: засідання, що зазвичай триває 4 години, з системою “Громада” проходить за 1 годину

ЗРУЧНІСТЬ

Часто засідання сільських рад проходять не в спеціально облаштованих приміщеннях (у будинках культури, школах тощо). Використання мобільних пристроїв дозволяє не прив’язуватись до конкретного місця проведення сесії, а також дає можливість організовувати виїзні засідання

ШВИДКІСТЬ

Більшість процесів є автоматизованими. Депутатам не потрібно витрачати час на заповнення паперових документів, а секретарю – контролювати цю купу папірців, які були видані депутатам. Все виконується в автоматичному режимі та відображається в електронному вигляді

БЕЗПЕКА

Захист передачі даних забезпечується стійкими алгоритмами шифрування. Авторизація в системі здійснюється за допомогою персонального логіна та пароля користувача або спеціального персонального електронного ключа (usb-токена), підтвердженого атестатом відповідності КСЗІ ДП “Укрспецзв’язок”